Elektronik kartlardaki arızaları en geç 24 saat içinde tespit eden ve göz açıp kapayıncaya dek onarım işlemini tamamlayan firmamız, sektörde geçirdiği yıllar içinde edindiği deneyim ve ileri teknoloji destekli altyapısından aldığı güçle elektronik kart tamiri hizmetlerinde sizlere memnuniyet garantisi veriyor. Garanti kapsamında sunduğumuz hizmetlerde test laboratuvarımıza ulaşan kartlar vakit kaybetmeden hemen incelemeye alınmakta, bu testlerdeyse elektronik kartta bulunan bütün komponentler tek tek gözden geçirilmektedir. Bu sayede karttaki arızanın noktasal tespiti mümkün olmakta, profesyoneller oluşan teknik ekibimiz onarımın en pratik ve ekonomik biçimde nasıl yapılabileceğini de ilk aşamada belirleyebilmekte.

Sunduğumuz elektronik kart onarımı hizmetlerinde devre şeması veya herhangi bir ekstra dokuman sunmanıza gerek olmadığı gibi, yurtdışına uzanan geniş tedarik ağımız sayesinde parça değişimi gereken durumlarda da haftalarca beklemeniz gerekmez. Elektronik karttaki arızanın tespit edilmesinden sonra onayını almadan hiçbir suretle işlem yapmıyor, müşteri temsilcimiz aracılığıyla sizinle iletişime geçip onayınızı aldıktan sonra onarıma başlıyor. Bu irtibat sürecinde sizi arızanın neden kaynaklandığına dair her türlü detayı içerek şekilde bilgilendirmenin yanı sıra onarım maliyetiyle ilgili de gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Bu çalışma anlayışımız sayesinde ödeme konusunda beklemedik sürprizler olmadan, anlaşılan meblağ üzerinden kartın onarımının yapılacağından emin olursunuz. Zamanının önemli olduğu durumlardaysa onarımı tamamlanan elektronik kartın teslimatını kendi personelimizle bizzat yapma imkânına da sahibiz. Elektronik kart tamiri İstanbul genelinde sadece bir telefonla ve maliyeti düşünmenize gerek kalmadan alabileceğiniz bir hizmet olarak tamamı senelerin deneyimine sahip profesyonel bir ekip tarafından verilmektedir.

Elektronik kart arızaları genel olarak 4 ayrı nedenden oluşmaktadır;

  • Yüksek-Düşük Voltaj
  • Sistemde makinanızda başka arızalı mekanik elektronik parçadan dolayı
  • Yanlış kullanım
  • Malzemenin zaman aşımına uğraması

Pratik Elektronik Kart Arızası Tespiti

Arızalı olduğunu düşündüğünüz elektronik kartınızı işletmenizde aynı makinadan sağlam çalışan elektronik kart ile değiştirerek (Arızalı kartın yerine, sağlam olanı takarak) tespit edebilirsiniz. Ekranda hata kodu araştırın mutlaka bununla ilgili bilgi bulursunuz.

Elektronik kart tamiri, sanayi endüstriyel elektronik kart tamiri, işletmenizde bulunan her marka ve model makinanın tüm elektronik kartlarının tamirini; %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden garantili hizmetlerle yapmaktayız.

Teknik Bilgi :  +90 212 438 43 70