Modern dünyanın her alanında kullanılan ve hayatımızın bir parçası haline dönüşen otomasyon sistemlerindeki elektronik kart arızalarında sizlere pratik olduğu kadar hızlı çözümler sunan şirketimiz, maliyet konusunu düşünmenize gerek kalmadan problemden göz açıp kapayıncaya kadar kısa sürede kurtulmanızı sağlıyor. Sektördeki deneyimine ve laboratuvarlarında kullandığı modern teknolojiye sonuna kadar güvenen şirketimiz, hizmet kalitesine olan bu güvenini otomasyon elektronik kart tamiri hizmetlerine memnuniyet garantisi vererek gösteriyor. Her zaman için koşulsuz şartsız %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteren ekibimiz, alanında yılların deneyimine sahip uzmanlardan oluşmakta ve bu sayede her tip otomasyon sistemindeki kart arızasını kısa sürede giderebilmektedir.

Test laboratuvarlarımıza ulaşan otomasyon sistemi elektronik kartları modern teknolojinin sunduğu imkânlarla kapsamlı bir incelemeden geçirilir ve test sürecinde kartın istisnasız tüm komponentleri gözden geçirilir. Bu oldukça kapsamlı inceleme sayesinde karttaki arıza kesin olarak tespit edilebilmekte, dolayısıyla onarımın en hızlı ve en düşük maliyetle nasıl yapılacağı da ilk adımda belirlenebilmektedir. Firmamızın otomasyon sistemleri kart onarımı hizmetlerinde parça değişiminin gerekmesi gibi durumlar bile problem olmamakta, onarım için yeni parçaya ihtiyaç duyulduğu hallerde bile sizleri haftalarca bekletmeden soruna kısa sürede çözüm üretebilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki geniş yedek parça tedarik ağımızla karttaki değişmesi gereken komponentlere birkaç gün içinde erişim sağlayabiliyor, bu tür arızaları bile haftalar sürmeden giderebiliyoruz.

Elektronik kart komponentlerinin test edilmesi ve arızanın tespit edilmesinin ardından hemen onarıma geçmeden önce müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek, sorunun neden kaynaklandığını öğrenmenizi sağlar ve ayrıca onarım maliyeti konusunda da sizi bilgilendirir. Onayınızı almadan tamire başlamayan teknik ekibimiz, ödemeyle ilgili sürprizler olmayacağını ve ne ödeyeceğinizden en baştan emin olmanızı sağlar. Sahip olduğumuz teknoloji ve onlarca yıllık tecrübeyle her tip otomasyon sistemi için memnuniyet garantili elektronik kart tamiri hizmeti sunabilmekteyiz.