Kartlarınızdaki arızaları kısa sürede ve astronomik harcamalar yapmanıza gerek bırakmayan tamir eden teknik servisimiz Servo sürücü tamiri hizmetlerinde de memnuniyetinizi garantiliyor. Geniş yurtiçi ve yurtdışı ağımız sayesinde kart tamiri için gerekli olan her tipteki parçayı kısa sürede ve üstelik çok uygun fiyatlarla temin edebiliyor, bu sayede onarım için sizleri haftalarca bekletmeden göz açıp kapayıncaya dek kısa bir süre zarfında kartınızı teslim edebiliyoruz. Deneyimiyle kart arızalarında bir gün içinde sorunu kesin olarak tespit edebilen ve onayınızı aldıktan sonra aynı gün içinde onarım işlemini tamamlayabilen teknik servisimiz, uzun senelerin tecrübesiyle çalışan gerçek anlamda profesyonellerden oluşmaktadır.

Üretimin en önemli hattını oluşturan ve mekanizmadaki son kontrol elemanı olarak görev alan Servo sürücüler, motorun istenen komutları uygulayabilmesi için gerekli olan arayüzdür. Bu sebeple Servo sürücü onarımı konusunda her sektörden ve ölçekten ticari işletmenin ihtiyaçlarını memnuniyet garantisiyle karşılayabiliyor hem kullanımı nispeten daha basit olan DA Servo sürücüler hem de kullanımı bilgi gerektiren AA Servo sürücüler için onarım hizmetleri sunuyoruz. Resolver veya Sin-Cos encoder, artırımlı endoder gibi geri besleme elemanlarıyla problemsiz uyum sağlanarak tüm sistemin kusursuz çalışması için onarım işlemlerini büyük bir hassasiyetle ve laboratuvar ortamında hassas ölçüm yapma imkânı sunan, son teknoloji ürünü ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Teknik servisimize ulaşan sürücüleriniz zaman kaybetmeden test laboratuvarlarımıza alınır ve burada hızla tüm sistem bileşenlerinin tek tek testine başlanır. Arızaya yol açan elemanın kesin olarak tespit edildiği ve hızla sonuç alınan bu işlemin sonrasındaysa firma yetkilimiz sizinle iletişime gerek, arızaya ilişkin arzu ettiğiniz her konuda sizi bilgilendirir ve onarım için onayınızı aldıktan sonra aynı süratle tamir işlemine geçilir.

Onarım için sizin onayını alan ve bu aşamada maliyetle ilgili de merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayan uzman ekibimiz, böylelikle onarımla veya yapacağınız ödemeyle ilgili aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlar. Ayrıca Servo sürücü tamiri hizmetlerimizden yararlanmanız durumunda hiçbir zaman iş sonunda ortaya çıkan kötü sürprizler olarak ekstra bir ödeme yapmayacağınızdan, en başta anlaşılan ödemeyi yapacağınızdan da emin olabilirsiniz. Profesyonel çalışanlardan oluşan ve son teknolojiye sahip, test ve onarım işlemleri için özel tasarlanmış, gelişmiş sistemler kullanan ekibimiz onarım konusundaki her türlü ihtiyacınıza güvenilir, ekonomik ve hızlı çözümler sunabilecek yeterliliğe sahiptir.