Modern iş hayatının vazgeçilmez ihtiyacı konumundaki iş makinalarında elektronik kartlardan kaynaklı problemlerin işlerinizi haftalarca aksatmasına ve yüklü maliyetler altına girmenize izin vermeyen şirketimiz, iş makinaları elektronik kart tamiri konusunda sunduğu memnuniyet garantili ve hızlı çözümlerle bir telefon kadar yakınınızda. Bugün pek çok sektör için iş makinaları olmadan işlerde aksamama yaşanmaması imkânsız olduğundan, işlerin tamamen durma noktasına geldiği bu gibi arızalarda zaman kaybetmeden uzman ekibimizden yardım isteyin. Hepsi uzun yıllardır kart tamiri konusunda çalışan ve gerçek anlamda işinde profesyonelleşmiş uzmanlardan oluşan teknik ekibimiz, kart arızalarını aynı gün içinde kesin olarak tespit etmekte ve aynı hızla onarım işlemini gerçekleştirmektedir.

Marka ve model fark etmeksizin iş makinaları kart tamiri konusunda taleplerinizin tamamını karşılayabilecek deneyime sahip olan şirketimiz ayrıca gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında geniş bir tedarikçi ağına sahip olduğundan, parça değişimi gereken durumlarda bile çok hızlı bir şekilde gerekli parçayı en düşük maliyetle temin edebilmektedir. Laboratuvar ortamında kartın tüm elemanlarının teker teker incelendiği, oldukça titiz ve bilimsel uygulama anlayışına tamamen riayet edilerek gerçekleştiren test işlemleri sayesinde iş makinalarınızın elektronik kartındaki arıza şüpheye yer vermeyecek şekilde, nokta atışla tespit edilir. Bu aşamanın hemen arındansa müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçerek, arızanın neden kaynaklandığına ve kart tamiri maliyetine ilişkin bilgi verir. Bu bilgilendirmeden sonra onay vermeniz durumundaysa aynı hızla tamire geçilir ve onarımı tamamlanan elektronik kart hemen kargoya verilir veya taleplerinize bağlı olarak firma çalışanlarımız tarafından aynı gün size elden teslim edilir.

Ekonomik ve hızlı çözümler sunarak, tüm müşterilerine %100 memnuniyet garantisiyle hizmet sunma misyonuna sahip olan şirketimiz iş makinalarındaki elektronik kart kaynaklı her tür arızaya kısa sürede çözüm sunar. İşlerinizin günlerce aksamasına izin vermemek ve sorunun biran önce, en düşük maliyetle çözülmesi için profesyonel ekibimizden yardım istemeniz yeterli.