Evinizi konforlu yaşam alanlarına dönüştüren beyaz eşya ve kombilerinizin onarımı konusunda da sizlere garantili, hızlı ve oldukça ekonomik çözümler sunan teknik servisimiz endüstriyel sistem ve kart tamiri konusundaki tecrübesiyle sizlere memnuniyet garantisi veriyor. Yalnızca ev tipi iklimlendirme sistemi ve beyaz eşyaların değil, iş hayatının farklı dallarında ve farklı ölçekteki ticari işletmeler tarafından kullanılan ısıtma ve soğutma sistemlerinin onarımını da aynı %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla yapabilmekteyiz. Beyaz eşya kart tamiri konusunda sizlere sadece hızlı çözümler sunmakla kalmıyor, piyasanın en cazip fiyatlarıyla bütçeniz için de en avantajlı çözüm yolunu gösteriyoruz. Kombi ve beyaz eşyalardaki karttan kaynaklı arızalar, deneyimli olup olmaması fark etmeden ustaların basit müdahalelerle üstesinden gelebileceği türden arızalar değildir. Bu sebepten dolayı beyaz eşya ve kombi kart tamiri konusunda riske girmemenizi ve işin uzmanından yani teknik servisimizden yardım istemenizi tavsiye ederiz.

Ev tipi veya sanayi tipi fark etmeden, marka ve modelden bağımsız olarak her tip iklimlendirme sistemindeki kart arızasının bir gün içinde tespit edebilecek teknolojiye ve tecrübeye sahip olan ekibimiz aynı gün içinde arızanın nedenine ve onarım maliyetine ilişkin sizi bilgilendirir. Arızaya neyin yol açtığını kesin bir dille size anlatan müşteri temsilcimiz onarımın nasıl yapılacağını ve bu kart tamiri işleminin maliyetine ilişkin konularda sizi bilgilendirdikten sonra onarım işlemi için onayınızı alır. Onayınızla beraber hepsi alanında senelerin deneyimine sahip uzmanlarımız tamir işlemine geçer ve bu onarım prosedürü de tıpkı arıza tespitinde olduğu gibi, göz açıp kapayıncaya dek kısa bir sürede tamamlanır.

Şirketimiz bünyesinde görev alan profesyoneller sizlere; Toshiba, Mitsubishi, Siemens, Omron, INVT, Yasakawa, LS, Bosch, Allen-Bradley gibi birçok markanın kombi ve klima kartı tamiri konusunda garantili hizmetler sunabilmektedir. Üstelik bu kartlara ilişkin herhangi bir dokuman veya devre şemasına sahip olmanıza da gerek yoktur. Acil durumlarda arıza tespiti ve onayınızdan sonra hemen geçilen onarım işleminin tamamlanmasıyla birlikte kartı kargoya vermek yerine bizzat adresinizde teslimat da yapabiliyoruz. Tüm marka ve modellerinin kart tamirini kısa sürede ve mümkün olan en ekonomik şekilde yapabilen firmamızla iletişime geçmek için dilediğiniz zaman danışma hattımızı arayabilir veya mesajınızı iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.